Galvenā

„GRIAL” Apsardze

Apsardzes un detektīvu pakalpojumu sniegšana privātām un juridiskām personām ir ļoti svarīgs un atbildīgs darbs, kas no izpildītāja pieprasa profesionālu un nevainojamu pieeju uzņemto saistību izpildē.
 
Apsardzes firma SIA „GRIAL” ir izveidota par pamatu ņemot bagātīgo darba pieredzi LR tiesībaizssardzības iestādēs un dažāda veida komerciālu apsardzes pakalpojumu sniegšanā. Mūsu firmas raksturīgākā atšķirība – mēs piedāvājam augstas kvalitātes apsardzes un detektīva pakalpojumus par saprātīgām cenām, savlaicīgu un precīzu Klienta vēlmju izpildi un gatavību jebkurā laikā un nekavējoties sniegt nepieciešamo palīdzību apsardzes un drošības jautājumu risināšanā.

SIA „GRIAL” ir saņēmusi Industriālās drošības sertifikātu, kuru izsniedza Latvijas Republikas Satversmes aizsardzības birojs, kas apliecina SIA „GRIAL” tiesības sniegt pakalpojumus valstij nozīmīgos objektos. Tas, savukārt, apstiprina, ka SIA „GRIAL” ir stabils un uzticams partneris pakalpojumu sniegšanā apsardzes un drošības jomā.

 
Mūsu kolektīvs – īsti sava darba profesionāļi, kas izceļas ar lielu atbildības sajūtu pret saviem pienākumiem, komunikablitāti un augsta līmeņa profesionālo sagatavotību. Darbinieki tiek regulāri apmācīti un iziet atestāciju, pastāvīgi pilnveidojot savas profesionālās iemaņas.
 
Mūsu uzņēmuma speciālisti apsardzes un drošības nozarē, katram konkrētam gadījumam piedāvās Klienta vēlmju izpildei visizdevīgākos un optimālākos risinājumus.
 
Mēs augstu vērtējam mūsu Klientu uzticību un esam gatavi aizstāvēt Klienta intereses pielietojot visas metodes, kas paredzētas LR likumdošanā. Jebkura informācija, kas saņemta par Klientu sadarbības laikā, ir konfidenciāla un tiks glabāta noslēpumā.
 

Drošība nekad nebūs par daudz, jo tā primāri sniedz brīvības sajūtu. Aizsardzība vajadzīga dienu no dienas un tādu var sniegt tikai profesionāli un apmācīti cilvēki. Jūtiet drošību gan mājās, gan darbā, lai neviena netraucēti varētu baudīt ikdienu. Sāciet ar signalizācijas uzstādīšanu savā mājoklī un guliet mierā un aizsardzībā.

Kura sajūta cilvēkam spēj sniegt mieru? Tā ir drošība un aizsardzība. Mūsdienās ir pamats būt piesardzīgam un dubultā uzmanīgam, lai neatgadītos nekas ārkārtējs. Neviens cits neparūpēsies par Jūsu drošību labāk, kā Jūs pats. Protams, neiztikt bez sertificētas apsardzes firmas palīdzības, kas sniegs primāros padomus, ieteikumus un arī reālas darbības, lai Jūs aizsargātu.

Uzticoties kādai apsardzes firmai, drošība būs Jums līdzās ik uz soli – gan mājās, gan darbā, gan uz ielas. Jūs varat nolīgt objekta, fizisko, tehnisko apsardzi, kā arī miesassarga pakalpojumus. Piesardzības nevar būt par daudz, bet Jūs varat parūpēties, lai tā būtu pietiekami. Izmantojiet šo iespēju!

No apsardzes firmas puses tiek piedāvāta visa veida drošība un drošība pasākumi. Jūs varat aizsargāt gan sevi, gan savus īpašumus. Apsveriet, kāda veida pakalpojumus izmantosiet kā savas drošības garantu. Tā var būt, piemēram, tehniskā vai fiziskā aizsardzība. Jebkurā gadījumā būsiet vienu soli tuvāk tam, lai gulētu mierā.

Aizsardzība ir tā sajūta, kas liek justies labi un komfortabli – izvairīties no krimināla rakstura noziegumiem, kas varētu būt vērsti pret Jums vai Jūsu īpašumu. Esat soli priekšā nedrošības sajūtai ar pakalpojumiem, ko Jums sniegs apsardzes firma. Moderni tehniskie līdzekļi nodrošinās jebkuru objektu ar aizsardzību.

Lai aizsardzība būtu Jūsu ikdienas pavadonis, izmantojiet apsardzes pakalpojumus. Nekas nevar aizstāt drošības sajūtu, to Jūs iegūsiet tikai ciešā sadarbībā ar kādu no apsardzes uzņēmumiem. Kvalificēti un apmācīti strādnieki vienmēr būs klāt vajadzības gadījumā. Viņu uzdevums ir būt vienu soli priekšā noziegumam.

Visa veida Jūsu un Jūsu īpašuma aizsardzība ir nepieciešama, lai dzīvotu drošībā. Tā nav aizstājama, tādēļ arī tik ļoti vajadzīga. Nolīgtais apsardzes uzņēmums visas diennakts garumā rūpēsies par Jūsu mieru un labklājību. Viņu uzdevums ir novērst jebkādas ļaunprātīgas darbības no citu puses, kas varētu būt vērstas pret Jums.

Ne vienmēr mēs paši sevi varam aizsargāt, šo uzdevumu labāk uzticēt cilvēkiem, kas zina kā to darīt. Viņu nodrošinātā aizsardzība būs profesionāla. Jums ir iespēja izvēlēties arī miesassardzes pakalpojumus, lai ne uz brīdi nebūtu jāuztraucas par iespējamiem draudiem. Jūs varat apsteigt noziegumus un ļaunus nolūkus.

Apsardzes firmas ir radītas, lai novērstu jebkādas pastāvošās briesmas vai noziegumus. Jūs varat iegādāties apsardzes sistēmu, ko ievietot savā īpašumā, tā pasargājot to no iebrukumiem. Piesardzības pasākumi nevar būt par daudz, labāk ir visu kontrolēt un būt pārliecinātam par drošību. Tikai aizsargājot savu īpašumu tam nekas nenotiks.

Profesionālas un drošas apsardzes firmas nav nemaz tik daudz. Tāpēc pirms kādu izvēlēties kā savas drošības garantu, vajag pārliecināties par uzņēmuma darba kvalitāti. Par katru apsardzes firmu ir atsauksmes, kuras noteikti vajadzētu noskaidrot jebkuram potenciālajam klientam. Tikai tādā gadījumā sadarbība būs auglīga un rezultatīva.

Drošības sistēmas ir pieejamas daudz un dažādas, bet katra ar savu specifiku. Apsardzes firmā Jūs informēs kāda no šīm sistēmām būs vairāk piemērotas Jūsu īpašuma īpatnībām. Varēsiet gulēt mierīgi, zinot, ka Jūsu mājoklis ir aizsargāts no ļaunprātīgiem iebrukumiem.

Tagad drošības sistēmas izvēlas aizvien vairāk, jo tā ir vienīgā iespēja savu īpašumu pasargāt no kaitniecības. Profesionāli strādnieki uzstādīs sistēmu un paskaidros kā ar to rīkoties. Varat būt pārliecināts – tagad Jūsu naktis būs daudz mierīgāks un ar lielāku drošības sajūtu.

Apsardze vienmēr ir ļāvusi justies droši un pasargāti. Jo nekas nav svarīgāks dzīvē par mieru. Gan fiziskā, gan tehniskā, gan iespējams arī personiskā apsardze nepieciešama, ja neesat pārliecināts, ka atrodaties drošībā. Tādā gadījumā noteikti izmantojiet apsardzes firmu pakalpojumus.

Dažādiem masu pasākumiem – koncertiem, festivāliem, izstādēm, jānolīgst kāda apsardzes firma, lai izvairītos un novērstu nekārtības. Apsardze profesionāli tiks galā ar jebkuriem starpgadījumiem pasākuma laikā. Viņu uzdevums ir nodrošināt pilnīgu kārtību.

Apsardze, piemēram, personīgā apsardze, jāizvēlas, ja nav pārliecības par savas dzīvības drošību. Tiklīdz tiek izteikti kādi draudi, jādomā kā novērst to īstenošanu. Viennozīmīgi visefektīgāk ir nolīgt kādu apsardzes uzņēmumu, kas par klienta drošību spēj atbildēt 24 stundas diennaktī.

Visu, kas saistīts ar drošības jautājumiem, jāuztic apsardzes uzņēmumiem. To specifikācija nodrošina dažādus apsardzes veidus. Tā var būt fiziskā, tehniskā, objektu, personīgā, masu pasākumu apsardze. Klienta drošība tiek garantēta no uzņēmuma puses.

Sevi aizsargāt iespējams ne tikai izmantojot ieročus. Nolīgtā apsardze garantēs drošību ar cita veida tehnikas palīdzību. Jo klientam galvenais ir aizsargātības apziņa - drošība visas diennakts garumā. Un tad jau ikdiena ritēs daudz rāmākā gaitā, ja zināsiet, ka dienesta darbinieki par Jums gādā.

Apsardze
vairs nav ekstra, tas ir pakalpojums, ko izmanto aizvien vairāk cilvēku. Iespējams, arī Jums būtu vajadzīgs šāda tipa drošības sajūta – pavisam reāla, ko sniegs mācīti apsardzes darbinieki un kvalitatīva tehnika. Ja tā tas ir, tad rūpīgi izsveriet, kurš uzņēmums atbilst visām Jūsu prasībām.

Kāpēc apsardze ir nepieciešama? Jau tāda iemesla vien – lai naktīs varētu mierīgāk gulēt. Izvēloties kādu no piedāvātajiem apsardzes veidiem, jutīsiet drošību sev līdzās, kas nav mazsvarīgi, laikā, kad noziedzība ir augstā līmenī. Sertificēti apsardzes uzņēmumi nodrošinās kārtību arī masu pasākumos.

Tehniskā apsardze klienta mājoklim nodrošinās signalizācijas sistēmas – būs pastāvīga objekta novērošana, atsaukšanās uz trauksmes signāliem. Sniegta tiks arī sistēmas apkope. Klients, izmantojot šo pakalpojumu, saņems pilnu servisu, lai pašam ne par ko vairs nebūtu raižu.

Ir pienācis laiks rūpēties par drošu nākotni, jo tikai pats to varat kontrolēt. Profesionāla apsardze garantē mieru 24 stundas diennaktī, kas nozīmē, ka pilnīgas rūpes par klientu drošību uzņemas sertificēti apsardzes darbinieki. Jūsu uzticība viņiem atmaksāsies vairākkārtīgi, ja vien izvēlēsities labāko uzņēmumu.

Apsardze sev un saviem īpašumiem nav jānodrošina tikai kad kaut kas atgadās. Labāk jau laicīgi būt pārliecinātam, ka nekas un neviens Jūs neapdraud. Augsti attīstītas tehnoloģijas, tāpat kā profesionāli darbinieki būs labākais drošības garants. Dzīvojiet mierā un pārliecībā, ka esat pasargāts no noziedzības – uzbrukumiem un ļaundarībām.

Esat noguruši no bailēm, ka paaugstinoties noziedzības līmenim, pieaug arī risks Jums no tās ciest? Prātīgākais solis ir apsardze – tehniskas iekārtas un zinoši cilvēki, kuru prioritāte ir pasargāt savus klientus no noziedzības. Savu drošību turiet augstā vērtē, ik dienas ļaujot par to gādāt sertificētai apsardzes firmai.

Apsardze
ir pakalpojums, ko izvēlēties cilvēkiem, kas jūtas nedroši savā īpašumā. Spēsiet novertēt sajūtas, kas radīsies esot apsargātā mājoklī. Bailes paliks otrjā plānā, jo signalizācija un profesionālu darbinieku rūpes gādās ne tikai par drošību, bet arī par Jūsu ērtībām. Un tas ikvienam cilvēkam ir ļoti svarīgi.

Vēlaties kādu apsardzes sistēmu ierīkot savā īpašumā, lai būtu pārliecība, ka tam nekas nedraud arī Jūsu prombūtnes laikā? Izvērtējiet labākos apsardzes uzņēmumu piedāvājumus un uzticat tam savas īpašuma drošību. Izejot no mājas vai biroja, zināsiet, ka tie būs absolūti aizsargāti.

Apsardzes pakalpojumi ir diezgan plaša nozare – tā iekļauj gan fizisko, gan objektu, gan tehnisko apsardzi, kā arī detektīvu pakalpojumus. Nodrošiniet savus īpašumus ar signalizāciju, kā arī pats sevi ar atbilstošu aizsardzību vienā uzņēmumā, tā iegūstot kādam pakalpojumam atlaidi. Šis uzņēmums kļūs par Jūsu labāko sabiedroto.

Noteikti ir jāizmanto apsardzes pakalpojumi, ja jūtat draudošas briesmas vai vienkārši vēlaties ikdienā justies droši. Galvenokārt, šos piedāvājumus vairāk izmanto personas, kam pieder kādi nekustamie īpašumi. Jo drošības sajūta ir neaprakstāma un to nekas nevar aizstāt.

Nereti apsardze ir vienīgais veids kā sevi pasargāt no draudošām briesmām. Esot pārliecināti, ka tiekam apsargāti, varam dzīvot bez bailēm. Mūsdienās daudzas apsardzes firmas piedāvā savus pakalpojumus, bet tikai dažas no tām ir spējīgas mums nodrošināt patiesu mieru.

Lai nebūtu nekādu nepatīkamu pārsteigumu, jau laicīgi padomājiet par savu un sava īpašuma aizsardzību. Tas, kas Jums nepieciešams ir apsardze. Šajā gadsimtā drošību spēs nodrošināt tikai augstas kvalifikācijas apsardzes darbinieki, kuru specializācija ir operatīva palīdzība ārkārtas situācijās.

Apsardzes pakalpojumi ir mūsdienīgs veids kā aizsargāt sevi, savus tuviniekus un savu īpašumu. Vairs nekādas bailes, tagad Jūsu sabiedrotais būs drošības sajūta. Pārliecināties, cik labi būt pasargātam – naktīs varēsiet gulēt mierīgi un bez satraukuma.

Mūsdienās apsardzes pakalpojumi vairs nav tikai turīgākās sabiedrības daļas prioritāte. Aizvien vairāk tādu pakalpojumu izvēlās arī ikdienišķi cilvēki. No noziedzības draudiem neviens nav pasargāts, bet labākais veids kā tos novērst ir apsardze.

Apsardze un detektīvu pakalpojumi SIA "GRIAL", Tallinas iela 45, Rīga, LV-1012

apsardze +371 26520878
apsardze +371 67275712
apsardze grial@grial.lv