Fiziskā apsardze

Fiziskā apsardze

 
  • Objektu fiziskā apsardze;
  • Kravu un materiālo vērtību pārvadājumu apsardze;
  • Miesassardze.
 

Fiziska apsardze var nodrošināt klientu ar miesassarga pakalpojumiem. Mūsdienās šāda tipa aizsardzību sabiedrībā izvēlas arvien vairāk. Tā ir reāla drošības sajūta, ka blakus ir apsardzes darbinieks, turklāt apmācīts pirmās palīdzības sniegšanā. Saskaņojot ar klientu, aizsardzības nodrošināšanai var tikt izmantoti arī ieroči.         

Izmantojot pakalpojumu – fiziska apsardze, nebūsiet kļūdījies. Tas, tāpat kā citi šāda tipa pakalpojumi sniedz cilvēkiem ko būtisku – miera un drošības sajūtu. Un nevajadzētu taupīt līdzekļus uz to rēķina. Tikai pašiem domājot par drošību, varat izvairīties no nepatīkamiem starpgadījumiem.

Ar Jums nekas ļauns neatgadīsies, ja uzticēsiet savu drošību profesionāliem apsardzes darbiniekiem. Fiziska apsardze piedāvā teritorijas novērošanu, autotransporta kontroli, kā arī citus pakalpojumus. Atceraties, ka drošības nekad nav par daudz!
 
Fiziska apsardze ik dienas palīdz saviem klientiem izvairīties no nepatīkamiem starpgadījumiem. Piemēram, ja izvēlēsities uzticēt sava īpašuma drošību licenzētam apsardzes uzņēmumam, tad varat būt pārliecināti, ka gandrīz nekas vairs nespēs izjaukt Jūsu mieru un labsajūtu.
Apsardze un detektīvu pakalpojumi SIA "GRIAL", Tallinas iela 45, Rīga, LV-1012

apsardze +371 26520878
apsardze +371 67275712
apsardze grial@grial.lv