Par mums
Apsardzes un detektīvu pakalpojumu sniegšana privātām un juridiskām personām ir ļoti svarīgs un atbildīgs darbs, kas no izpildītāja pieprasa profesionālu un nevainojamu pieeju uzņemto saistību izpildē.
 
Apsardzes firma SIA „GRIAL” ir izveidota par pamatu ņemot bagātīgo darba pieredzi LR tiesībaizssardzības iestādēs un dažāda veida komerciālu apsardzes pakalpojumu sniegšanā. Mūsu firmas raksturīgākā atšķirība – mēs piedāvājam augstas kvalitātes apsardzes un detektīva pakalpojumus par saprātīgām cenām, savlaicīgu un precīzu Klienta vēlmju izpildi un gatavību jebkurā laikā un nekavējoties sniegt nepieciešamo palīdzību apsardzes un drošības jautājumu risināšanā.
 
Mūsu kolektīvs – īsti sava darba profesionāļi, kas izceļas ar lielu atbildības sajūtu pret saviem pienākumiem, komunikablitāti un augsta līmeņa profesionālo sagatavotību. Darbinieki tiek regulāri apmācīti un iziet atestāciju, pastāvīgi pilnveidojot savas profesionālās iemaņas.
 
Mūsu uzņēmuma speciālisti apsardzes un drošības nozarē, katram konkrētam gadījumam piedāvās Klienta vēlmju izpildei visizdevīgākos un optimālākos risinājumus.
 
Mēs augstu vērtējam mūsu Klientu uzticību un esam gatavi aizstāvēt Klienta intereses pielietojot visas metodes, kas paredzētas LR likumdošanā. Jebkura informācija, kas saņemta par Klientu sadarbības laikā, ir konfidenciāla un tiks glabāta noslēpumā.
Apsardze un detektīvu pakalpojumi SIA "GRIAL", Tallinas iela 45, Rīga, LV-1012

apsardze +371 26520878
apsardze +371 67275712
apsardze grial@grial.lv