Tehniskā apsardze

Tehniskā apsardze

Lai apsardzes jomā varētu sasniegt maksimālu efektivitāti ar optimāliem līdzekļiem, fiziskās apsardzes un drošības sistēmu tehniskajam risinājumam jābūt sabalansētam un veidotam uz vienotas bāzes.
 
SIA Grial piedāvā dažādas sarežģītības pakāpes drošības sistēmu risinājumus, atbilstoši klienta vēlmei un iespējām.
 
SIA Grial piedāvā sekojošus tehniskās apsardzes pakalpojumus:
 
Drošības sistēmu projektēšana:
Atbilstoši klienta vēlmēm un saskaņā ar LR spēkā esošajiem normatīviem tiek izstrādāts tehniskais projekts, kura sastāvā ir elastīgi maināma veicamo darbu tāme, kas atkarīga no drošības sistēmu konfigurācijas elementu izvēles.
 
Drošības sistēmu uzstādīšana:
Ar drošības sistēmu uzstādīšanu saistītie darbi tiek saskaņoti ar klientu un veikti klientam pieņemamā laikā. Ieteicams būtu šos darbus plānot un apvienot, piemēram, ar telpu kosmētiskā remonta veikšanu, objekta pārbūvi vai tamlīdzīgi.
 
Video novērošanas iekārtas:
Objekta teritorijas, transporta kustības, preču uzglabāšanas, darbinieku un apmeklētāju novērošana reālā laikā; automātiska kameru pozicionēšanās; kustību detektēšana; pirms un pēc trauksmes vai arī nepārtrauktais digitālais ieraksts; video informācijas arhivēšana; video signāla pārraide datu tīklā; attālināta sistēmas administrēšana ar interneta palīdzību – šīs un daudzas citas iespējas spēj nodrošināt mūsdienīgas video novērošanas iekārtas.
 
Drošības sistēmu un iekārtu tehniskā apkope:
Mūsu tehniskie darbinieki veic uzstādīto sistēmu un iekārtu apkopi visā to garantijas laikā. Atsevišķi vienojoties, iespējama drošības sistēmu un iekārtu uzraudzība, un apkope, arī pēc to garantijas laika.
 

Veikalu, noliktavu, biroju, dzīvokļu un privātu māju apsargāšanai nav vajadzības izmantot fizisku apsardzi – apsardzes signalizācija sniegs tikpat lielu diennakts drošību. Izmantojamās signalizācijas iekārtas ir dažādas. Tas atkarīgs no apsargājamā objekta lieluma, kā arī vajadzīgā drošības līmeņa.  

Automašīnas apsardzes signalizācija vajadzīga ikvienam braucamrīkam. Tas ir vienīgais nodrošinājums pret garnadžu uzbrukumiem. Gluži tāpat ir ar īpašumiem. Ietaupiet līdzekļus, neizmantojot to drošībai fizisko apsardzi. Signalizācija sniegs tikpat lielu aizsargātību.

Apsardzes signalizācija nav vienkārša tehniska ierīce. Attiecīgais signāla devējs fiksē ikkatru nezināma objekta iekļuvi apsargājamajā teritorijā. Šis fakts tiek tālāk nodots apsardzes centrālajai pultij.  Signalizācija sastāv no sarežģītām iekārtām – dažādiem raidītājiem, transformatoriem, kabeļiem, stiprinājumiem, sirēnas, pults utt.

Izmantojiet augstas kvalitātes iekārtas, biroju vai mājokļu aizsardzībai. Tāda tipa apsardzes signalizācija būs ērti vadāma, turklāt nodrošinās augstākās klases aizsardzību. Labākie apsardzes uzņēmumi piešķirs arī garantiju. Tā kā klienta galvenais uzdevums ir uzticēties savai izvēlei.

Tehniska apsardze būtībā ir vajadzīga ikvienam īpašumam. Neļaujiet garnadžiem vai citiem mantu tīkotājiem piesavināties svešas lietas. Uzstādiet kādu modernu signalizācijas sistēmu, kas pie katras nesankcionētas kustības telpā, ziņotu apsardzes dienestam par iebrukumu.

Mūsdienās tehniska apsardze īpašumiem ir ikdienas parādība. Cilvēki aizvien vairāk apzinās, ka savus īpašumus no draudošajām briesmām var pasargāt tikai ar atbilstošas tehnikas un apmācītu speciālistu palīdzību. Līdz ar to meklējiet apsardzes uzņēmumu, kas atbilstu tām prasībām, ko esat uzstādījis

Apsardzes signalizācija ir viens no galvenajiem uzņēmuma pakalpojumiem. Tas ir efektīvs veids kā nodrošināt savam īpašumam diennakts apsardzi. Līdz ar neskaidru kustību vai objektu atrašanos telpā, atskanēs trauksmes signāls. Šajā laikā operatīvi ieradīsies darbinieki, lai glābtu mājokli no kaitniecības.

Jums noteikti jānodrošina apsardzes signalizācija savam īpašumam. Visas 24 diennakts stundas profesionāla tehnika rūpēsies par drošību. Turklāt signalizācija izmaksās lētāk, kā apsardzes darbinieku algošana. Šis arguments bieži ir noteicošais, izvēloties apsardzes veidu.

Lai māju neapmeklētu nelūgti viesi, Jums vajadzīga tehniska apsardze. Trauksmes signāls skanēs sekojošos gadījumos: noplūdusi gāze, notikusi ielaušanās, sācies ugunsgrēks, plūdi. Tiklīdz skanēs trauksmes signāls, ieradīsies operatīva apsardzes darbinieku grupa.
 
Kā darbojās tehniska apsardze? Izejot no mājas, aktivizējiet drošības sistēmu, ievadot četrciparu kodu. Jūsu prombūtnes laikā par īpašuma drošību pilnībā atbildēs apsardzes firma, kurai esat uzticējies. Bet, atgriežoties savā dzīves vietā, atkal ievadiet to pašu četrciparu kodu.

Apsargājiet elektroniski savu īpašumu – apsardzes signalizācija ir vienkāršākais un saprotamākais veids kā to izdarīt. Tiklīdz tiks fiksēta kāda nesankcionēta objekta kustība telpā, logu vai durvju atvēršana vai kas tamlīdzīgs, nekavējoties ieslēgsies signalizācija.
 
Apsardzes signalizācija galvenokārt rūpēsies par Jūsu un īpašuma drošību. Tās tiek piedāvātas dažādu parametru un dizaina, tādēļ signalizācija pilnīgi noteikti iederēsies jebkurā dizainā. Pats galvenais, ka Jūs sākat domāt par drošību.
Apsardze un detektīvu pakalpojumi SIA "GRIAL", Tallinas iela 45, Rīga, LV-1012

apsardze +371 26520878
apsardze +371 67275712
apsardze grial@grial.lv